Yeni konsepte hayran kaldılar

Yeni konsepte hayran kaldılar
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.12.2022
102
A+
A-

 

ANTALYA (DHA) – MEVLANA Petrol Group’a ait Aksu ilçesi Altıntaş mahallesinde bulunan son teknoloji ve mimarisi ile tasarımı ödül alan petrol istasyonu BP yöneticileri tarafından ziyaret edildi.

Ziyaret esnasında Mevlana Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz’a teşekkür eden BP Avrupa Yatırım Müdürü Bogdan Kucharski son dönemde sektörün sadece akaryakıt satışından diğer yakıt dışı hizmetlere yöneldiğini, marketinden, tuvaletine, yıkama ünitelerinde, elektrikli şarj istasyonuna kadar son model cihazlarla donatılmış, ayrıca mimarisi ile 5 yıldızlı bir oteli andıran tesise hayran kaldığını belirtti.

Ziyarette yer alan BP Capex Yatırım Müdürü Chrıstoph Lenz ise istasyonlara harcanan ‘capital expenditure’ olarak adlandırılan harcamaların sadece hava su saati gibi günlük ihtiyaçların dışında istasyonların estetik görüntüsünü müşteriye yansıtma açısından değerli olduğunu ve ileriki dönemde mimari projelere yatırımın devam edeceğini belirtti.

Ziyarette ayrıca BP Türkiye Yatırım Müdürü Murat Kerem Kuban, Kontrat Müdürü Murat Karaca, Ağ Planlama Müdürü Ezgi Altınay, Güney Avrupa Yapı İşleri Müdürü Gülin Akdeniz, Ege Bölge Müdürü Ali Caner Hekimoğlu, Proje Müdürü Yılmaz Havlacı, Saha Müdürü Halil Delibaş ve Yatırım Danışmanı Büşra Soytürk katıldı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

REKLAM ALANI