‘Yaşayan efsane’ için turnuva

‘Yaşayan efsane’ için turnuva
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.08.2023
3
A+
A-

Konyaaltı Belediyesi ve Antalya Spor Dostları Derneği’nin (ASDD) düzenlediği 8. ASDD Futbol Ayak Tenisi Turnuvası 2023 başladı. Her yıl Antalyaspor‘un efsane isimleri anısına gerçekleştirilen ayak tenisi turnuvası, bu yıl Antalyaspor’un yaşayan efsanesi ‘Donsuz Veli’ lakaplı Veli Dindar Yavuz adına düzenleniyor.
Konyaaltı Belediyesi’nin ASDD ile HayatPark’ta bu yıl 8’incisini düzenlediği ASDD Futbol Ayak Tenisi Turnuvası 2023 başladı. Her yıl Antalyaspor’da efsane olmuş futbolculardan biri adına düzenlenen ayak tenisi turnuvası, bu yıl Antalyaspor’un yaşayan efsanesi ‘Donsuz Veli’ lakaplı Veli Dindar Yavuz adına yapılıyor.

Etkinliğin açılış seremonisine Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Karabulut, Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin, ASDD Başkanı Bülent Uğur, ASDD üyeleri ve Veli Dindar Yavuz katıldı. Katılımın oldukça yüksek olduğu turnuvayı, 7’den 70’e her yaştan vatandaş izledi. Heyecanlı anların yaşandığı turnuvada, sporcular da keyifli anlar yaşadı.  

Etkinliğin açılışında konuşan Başkan Yardımcısı Sedat Karabulut, alanda bulunanlara Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’in selamını ileterek, turnuvada mücadele edecek takımlara başarılar diledi. 
Adına turnuva düzenlendiği için çok mutlu olduğunu belirten Veli Dindar Yavuz ise “Çok memnun oldum bu nezaketinize. Beni bu değere layık gördüğünüz için Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e ve sizlere çok teşekkür ederim. Sağ olun, var olun” dedi. Heyecanlı anların yaşandığı turnuva, 11 Ağustos Cuma günü yapılacak final maçı ve ardından düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

fifteen + 16 =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.