Stalker 2 için 190 GB’lık Veri Sızdırıldı! Oynanabilir Dosyalar Dahil

Mart ayında geliştirici ekip tehdit edilmişti.

Stalker 2 için 190 GB’lık Veri Sızdırıldı! Oynanabilir Dosyalar Dahil
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.06.2023
Düzenleme: 12.07.2023 12:43
16
A+
A-
Açık dünya kıyamet sonrası hayatta kalma nişancı oyunu STALKER 2: Heart of Chornobyl için yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı. Yakın zamanda oyunun geliştirici dosyalarının sızdırıldığı ve bu dosyaların toplamda 190 GB olduğu bildirildi. Bu geliştirici dosyaları oyunun tamamen oynanabilir yapısını bünyesinde barındırıyor ancak çeşitli şifrelendirmeler nedeniyle oynanamıyor.
Mart ayında geliştirici ekip tehdit edilmişti
Geçtiğimiz Mart ayı içerisinde bir hacker grubu oyunun dosyalarına eriştiğini ve eğer talepleri yerine getirilmezse bu dosyaları çevrimiçi olarak yayınlayacağını bildirdi. Tahmin edilene göre bu yeni dosya sızıntısı da aynı hacker grubundan geliyor. Başka bir deyişle ayrı bir saldırının yapıldığı düşünülmüyor.
Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilen STALKER 2: Heart of Chornobyl için ortaya çıkan bu son sızıntı için geliştirici ekibin endişe etmesine gerek olmadığı ve bu dosyaların tamamen şifrelenmiş olduğu detaylar arasında.
Öte yandan uzun bir süredir geliştirme aşamasında olan STALKER 2: Heart of Chornobyl’in şu anda herhangi bir çıkış tarihi yok. Ancak Microsoft’un yaklaşan Xbox etkinliğinde yeni bir fragman görebiliriz.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

4 × 4 =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.