Son dakika haberi Öztürk Yılmaz’a bıçaklı saldırı!

Son dakika haberi Öztürk Yılmaz’a bıçaklı saldırı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.12.2022
Düzenleme: 07.12.2022 20:51
86
A+
A-

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a bıçaklı saldırı düzenlendi. Ankara’da parti genel merkezinde gerçekleşen olayda Yılmaz, kendisiyle görüşmek için gelen kimliği belirsiz kişi tarafından bıçaklandı. Yılmaz, kalçasından yaralanırken, saldırgan ise kaçtı. Yenilik Partisi MYK üyesi Osman Yaylagül, Yılmaz’ın sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada “Şu anda 4 yerinden yaralı ama hayati tehlikesi yok” dedi. Emniyet Genel Müdürlüğü sosyal medya hesabından zanlının yakalandığını paylaştı. Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Ankara’da parti genel merkezinde uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı. DHA’da yer alan habere göre olay, Yenilik Partisi’nin Çankaya ilçesindeki genel merkezinde meydana geldi.

Yenilik Partisi Genel Başkanı, 26’ncı ve 27’nci dönem Ardahan milletvekili Öztürk Yılmaz, kendisiyle görüşmek için gelen kimliği belirsiz kişi tarafından bıçaklandı. Yılmaz, kalçasından yaralanırken, saldırgan ise kaçtı.

Partililerin ihbarıyla gelen sağlık görevlileri, Yılmaz’a ilk müdahaleyi yaptı. Öztürk Yılmaz, daha sonra ambulansla özel hastaneye kaldırılarak, tedaviye alındı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

REKLAM ALANI