Sağlık Turizm Fuarı, Antalya’da yapılacak

Sağlık Turizm Fuarı, Antalya’da yapılacak
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.12.2022
96
A+
A-

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenlenen Sağlık Turizm Fuarı (Trust Antalya Hospital Exhibition), 19-20 Ocak 2023’te Antalya’da gerçekleştirilecek.

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenlenen Sağlık Turizm Fuarı (Trust Antalya Hospital Exhibition), 19-20 Ocak 2023’te Antalya’da gerçekleştirilecek.

Fuar organizasyonunu yapan firmanın Satış Müdürü Selda Kuzu, yaptığı açıklamada, Belek Turizm Merkezi’ndeki bir otelde yapılacak fuara, RusyaOrta Asya, Arap ve Avrupa ülkelerinden yaklaşık 300 kişinin katılacağını belirtti.

Sağlık ve medikal turizm sektörlerindeki ürün ve hizmetleri yabancı alıcılarla buluşturmak ve bu süreçleri kurumsallaştırmak amacında olduklarını aktaran Kuzu, “Fuarda, yabancı alıcılarla prestijli hastaneler, diş klinikleri, tüp bebek klinikleri, saç ekim merkezleri, lüks oteller, estetik merkezleri, tanı merkezleri, laboratuvarlar, termal turizm merkezleri ve sağlık turizmi firmaları arasında yüz yüze görüşmeler yapılacak.” ifadesini kullandı.

Fuarda katılımcıların, kurumlarını tanıtma fırsatı bularak, uzun vadeli işbirlikleri kurma imkanına sahip olacaklarını aktaran Kuzu, sağlık turizminin daha da gelişmesine katkı sağlayacaklarını bildirdi.

Kuzu, tıbbi hizmetler ve sağlık teknolojileri, yönetim ve eğitim hizmetleri talep eden yabancı hastane yatırımcılarını da sağlık kuruluşlarının temsilcileriyle buluşturarak iş olanakları oluşturmayı istediklerini belirtti.

Kaynak: AA

REKLAM ALANI