Özkan Uğur’un cenazesinde Ozan Güven detayı

Özkan Uğur’un cenazesinde Ozan Güven detayı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 11.07.2023
Düzenleme: 11.07.2023 17:07
116
A+
A-

MFÖ grubunun üyelerinden sanatçı Özkan Uğur için Atatürk Kültür Merkezi’nde tören düzenlendi. Gözyaşların sel olduğu cenazede gasilhaneden camiye kadar olan süreçte bir isim vardı ki tabutun yanından hiç ayrılmadı. Kız arkadaşına şiddet uyguladığı iddiasıyla yoğun tepkiler alan ve bir süredir gözlerden uzak yaşayan Ozan Güven, Özkan Uğur’un tabutundan bir an olsun ayrılmadı.

Müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, uzun süredir lenf kanseriyle mücadele ediyordu. Üç kez kanseri yenen ancak hastalığı yeniden nükseden usta isim, tedavi gördüğü hastanede 8 Temmuz Cumartesi günü 69 yaşında hayatını kaybetti.

Usta oyuncu için bugün Atatürk Kültür Merkezi‘nde tören düzenlendi. Uğur için düzenlenen törene eşi Aysun Aslan Uğur, oğlu Alişan Uğur başta olmak üzere, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven gibi çok sayıda sanatçı dostu ve sevenleri katıldı. Uğur’un tabutunun başına başında gitarı konuldu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

twelve − nine =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.