MasterChef All Star’da haftanın eleme adayları belli oldu!

MasterChef All Star’da haftanın eleme adayları belli oldu!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.07.2023
Düzenleme: 14.07.2023 15:08
70
A+
A-

MasterChef All Star’da haftanın üçüncü ve son takım mücadelesi nefes kesen bir rekabete sahne oldu. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları üçüncü oyunda düello yaptı. Sıra elemeye gelince ise yarışmacılar arasında tansiyon yükseldi. İşte MasterChef All Star son bölümünde yaşananlar…

MasterChef’in son bölümü yine heyecan doluydu. Sergen kaptanlığında mavi takım, Eray kaptanlığında da kırmızı takım, haftanın elemeden önceki son takım yarışına çıktı.

Düelloda ise 10 sebze ve 10 deniz ürünü yarışmacıların karşısına çıktı. Verilen ürünlerden yaratıcı tabaklar hazırlandı. Kaptanlarla beraber takım üyeleri ürün seçiminde bulundu.

Yarışmacıların ürün tercihleri şöyle oldu

Dilara – sarımsak
Güzide – fener balığı

Eray – sazan
Tanya – domates

Tolga – bezelye
Suna – sardalya

Çağatay – çipura
Mert – girit kabağı

Batuhan – koçan mısırı
Tahsin – kalkan

Berker – dil balığı
Gamze – asma yaprağı

Büşra – patlıcan
Ayaz – dülger balığı

Rıfat – mercan
Sefa – patates

Burcu – çin turbu
Esra – lüfer

Eda – dolmalık biber
Sergen – iskorpit balığı

Değerlendirmeler ardından üçüncü takım oyununu da mavi takım kazandı. Böylece kırmızı takım üyeleri bireysel dokunulmazlık müsabakası için mutfağa girdi. Bu aşamada yarışmacılardan sıfır atık teması ile tabaklar istendi.

MASTERCHEF ALL STAR HAFTANIN ELEME ADAYLARI

İlk iki oyun sonunda eleme adayları; kırmızı takımdan Berker ve Batuhan, mavi takımdan Gamze ile Mert olmuştu.

Büşra’nın seçimi ile günün ilk eleme adayı takım kaptanı Eray oldu. Oylama sonucuna göre en çok oy alan Rıfat 6’ncı gitme adayı olarak potada yer aldı.

Dokunulmazlığı ve rozeti olmayan yarışmacılar arasında da son bir yemek yapılacak ve başarısız olan bir isim potaya gidecek. Böylece eleme gecesi 7 isim MasterChef’te varlık mücadelesi vermiş olacak.

Eleme adayı çıkarıldığı sırada Eray ve Burcu arasında ise gerilim dolu anlar oldu. Eray’a ‘Ben buraya şov yapmaya gelmedim. Yemek yapmaya geldim. diyerek tepki gösterdi. Eray daha sonra Burcu’ya ‘Benim amacım polemik yaratmak değil. Burada herkesin hataları var ama kimse kendi hatalarını görmüyor. Bu hafta çok kötü bir takımdık, bu yüzden kaybettik. Dün de rastgele kazandık bence.’ dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

nine − six =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.