Kripto para borsası BingX’ten stratejik iş birliği  

Kripto para borsası BingX’ten stratejik iş birliği  
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.07.2023
2
A+
A-

Kripto para borsası Bingx, otomatik algoritmik işlem ve portföy yönetim aracı olan AstraBit ile entegrasyonunu duyurdu. İş birliği ile otomatik kripto işlem verimliliğini artırma hedefleniyor. Kullanıcılar iş birliği sonrası otomatik işlem stratejilerini kolay ve hassas bir şekilde uygulamalarını sağlayan özel kaynaklara erişim sağlayabilecek.  

BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington konuya ilişkin açıklamasında, “Kullanıcılarımıza her zaman en gelişmiş ve yenilikçi işlem çözümlerini sunmaya çalışıyoruz. AstraBit ile entegrasyon, kripto al-sat deneyiminde devrim yaratmaya yardımcı olacak. BingX’in sağlam platformunu AstraBit’in en son teknolojisiyle birleştirerek, kullanıcılarımıza al-sat potansiyellerini en üst düzeye çıkarma ve dinamik kripto pazarında daha büyük başarı elde etme gücü veriyoruz. Bu ortaklık, mükemmelliği ulaşma ve sektörü ileriye taşıma taahhüdümüzle mükemmel bir uyum içindedir” dedi.  

KULLANCILARA STRATEJİLERİ KEŞFETME FIRSATI 

İş birliğine ilişkin şirketten yapılan yazılı açıklamada ise şu bilgilere yer verildi:  

“AstraBit, yapay zekâ/makine öğrenimi teknolojisini ve altyapısını, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen ve yüksek orada kişiselleştirilebilen son teknoloji yazılımda birleştirerek size kendi işlem tercihlerinizi ve yatırım hedeflerinizi eklemek için esneklik ve kontrol sağlar. AstraBit’in gelişmiş işlem botu özelliği, kullanıcıların al-sat faaliyetlerini tercih ettikleri parametrelere göre otomatikleştirmelerini sağlar. Ek olarak, AstraBit’in işlem stratejileri pazarı, kullanıcılara deneyimli trader’lar tarafından geliştirilen önceden oluşturulmuş stratejileri keşfetme ve benimseme fırsatı sunarak, bu stratejileri saniyeler içinde başlatmalarına olanak tanır. 

AstraBit, dünyanın en yenilikçi, kullanımı kolay ve güvenli otomatik işlem ve portföy yönetim sistemini kurarak dijital varlık alanına ilham vermeye ve onu basitleştirmeye inanıyor. Kolaylaştırılmış, tek tık çözüm, parçalanmış kripto alanına tek noktadan erişim sağlayan kullanıcı dostu AstraBit Dashboard aracılığıyla daha doğru analiz, daha karlı işlem/staking yatırımı ve daha iyi portföy yönetimi sunmaktadır. 

BingX ve AstraBit arasındaki ortaklık, BingX’in dijital varlık alanına ilham verme ve basitleştirme taahhüdü ile uyumludur. Kullanıcıların uzmanlık seviyeleri ne olursa olsun, BingX piyasa anlayışını geliştirmek ve al-sat stratejilerini geliştirmek için değerli fırsatlar sunar. AstraBit gibi son teknoloji yazılımlarla iş birliği yapan BingX, kullanıcılarının bilinçli al-sat kararları almalarını sağlar.” 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

17 + nine =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.