Konyaaltı’nda Yılbaşı Çarşısı’na yoğun ilgi

Konyaaltı’nda Yılbaşı Çarşısı’na yoğun ilgi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.12.2022
Düzenleme: 21.12.2022 11:50
115
A+
A-

 

ANTALYA,(DHA) – KONYAALTI Belediyesi’nin yeni yıl öncesinde ana hizmet binası önünde kurduğu ve el emeği ürünlerin sergilendiği Yılbaşı Çarşısı, hem çocuklar hem de yetişkinlerin akınına uğradı.

Konyaaltı Belediyesi, yeni yıl öncesinde ana hizmet binası önünde Yeni Yılbaşı Çarşısı kurdu. Çarşıda el emeği ürünler satışa sunuldu. Stantların yanı sıra çocukların gün boyunca eğlenceli vakit geçirebilmesi için atlıkarınca kuruldu. Çocukları ile Yılbaşı Çarşısı’nı ziyaret eden aileler, el emeği ürünlerin satıldığı stantları dolaşıp hem alışveriş yapma hem de keyifli bir gün geçirme fırsatı yakalıyor. Kendi emekleri ile ürettikleri ürünleri sergileme fırsatı buldukları için mutlu olduklarını söyleyen stant sahipleri ise kendilerine bu imkanı sağladıkları için Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e teşekkür etti. Yılbaşı Çarşısı’ndan memnun kalan ziyaretçiler ise birbirinden renkli el emeği ürünleri bir arada bulabildikleri için oldukça memnun.

BU ÇARŞIYI HERKES SEVDİ

Stant sahiplerinden Melike Cansu, ürünlerini değerlendirip yılbaşı hediyeci alacaklarla buluşturacakları için mutlu olduklarını söyledi. Yılbaşı Çarşısı’nın çok iyi olduğunu söyleyen bir diğer stant sahibi Nahide Nalman ise “Keşke her zaman olsa. Ele emeği ürünler kadınlar için büyük bir kazanç oluyor. Ben yıllardır örgü örüyorum. Tamamen kendi ürünlerim. Ama ilk kez burada sergileme şansım oldu. Çok sevindim ve çok mutluyum. Belediyemize çok teşekkür ediyorum” dedi. Belediyenin esnafa yardım eli uzattığını söyleyen Muhammet Burak Ayyıldız ise, “Esnafa bu dar zamanda yardım eli uzattığı için başkanımıza teşekkür ediyorum. Bence hem sosyal hem de ekonomik olarak esnafa çok büyük bir katkı oldu” şeklinde konuştu. Kızıyla birlikte Yılbaşı Çarşısı’na geldiğini ve çok eğlendiklerini ifade eden ziyaretçilerden Ercan Dinç, etkinlikten memnun olduğunu söyledi. Yıllardır Antalya’da olduğunu ve böyle bir etkinlikle karşılaştığı için çok mutlu olduğunu aktaran Gül Deniz, “Bu tip çalışmalar devam etmeli” dedi.(DHA)

REKLAM ALANI