Kemer’de temizlik çalışmaları

Kemer’de temizlik çalışmaları
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.08.2023
Düzenleme: 01.08.2023 11:42
5
A+
A-

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde temizlik çalışmalarını ara vermeden sürdürdü. Belediye ekipleri, geçen hafta pazartesi günü çıkan orman yangını sonrası da ormanda temizlik çalışması faaliyetlerini tamamladı. 

Göynük Mahallesi Değirmendere mevkisinde çıkan orman yangını sonrası ormanlık alanda genel bir temizlik çalışması yapan Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, pet şişe, cam, evsel atık ve diğer çöpleri kısa sürede topladı. Kemer’in tüm mahallelerinde de rutin olarak temizlik çalışmalarına ara vermeden devam eden belediye ekipleri, bahçe atıkları, katı atıklar başta olmak üzere tüm çöpleri temizleyerek çöp konteynerlerini yıkayıp, dezenfekte etti. 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, geçen hafta pazartesi günü çıkan orman yangının 90’ıncı saatte kontrol altına alındığını hatırlatarak, “Yangın sonrası ormanda ve yol kenarlarında biriken çöpleri belediye olarak temizledik. Allah bir daha böyle afetler yaşatmasın. İlçemiz genelinde de rutin olarak yaptığımız temizlik faaliyetlerimiz son hızıyla devam ediyor. Gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için çalışmalarımız aksamadan devam edecek” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

one × three =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.