İngiltere’de son seferini yapan makinist, alkışlarla emekli oldu

İngiliz TransPennine Express (TPE) şirketinde makinist olarak görev yapan Joe Crean (69), son seferini yaptıktan sonra alkışlarla emekli oldu. TPE’den yapılan açıklamada, Crean’ın 52 yıldır demiryolu çalışanı olduğu ifade edildi …

İngiltere’de son seferini yapan makinist, alkışlarla emekli oldu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.05.2023
Düzenleme: 17.05.2023 11:49
26
A+
A-

İngiliz TransPennine Express (TPE) şirketinde makinist olarak görev yapan Joe Crean (69), son seferini yaptıktan sonra alkışlarla emekli oldu. TPE’den yapılan açıklamada, Crean’ın 52 yıldır demiryolu çalışanı olduğu ifade edildi.

TPE’den yapılan açıklamada, “Saat 12:39’da 69 yaşındaki Joe, Manchester Piccadilly’ye son kez yanaştı ve burada kendisini üstün hizmetlerinden dolayı kutlayan, uzun yıllar süren sıkı çalışmaları için teşekkür eden bir anonsla karşılandı. Arkadaşları, ailesi ve demiryolu çalışanlarının alkışları ve iyi dilekleriyle karşılandı” denildi. 1971 yılında demiryolu çalışanı olarak işe başlayan Crean, 2023’te emekli oldu.

“SIRADAKİ DURAK EMEKLİLİK”

Manchester Piccadilly durağında bulunan bildiri ekranlarında Crean için mesaj da yayınlandı. Mesajda, “Sıradaki durak emeklilik. TPE’de 52 yıl süren hizmetinin ardından emekli olan Joe Crean’ı tebrik ediyoruz” ifadeleri yer aldı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

2 + ten =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.