Hasan Dağcı Kimdir?

Hasan Dağcı Kimdir?
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.05.2023
Düzenleme: 10.05.2023 17:06
276
A+
A-

Hasan Dağcı, seçime günler kala gündeme bomba gibi düşen Ali Yeşildağ’ın ifşa videolarında yer alan isimlerden biri oldu. Peki, Hasan Dağcı kimdir? Hasan Dağcı neden gündemde? Hasan Dağcı kaç yaşında, nereli?

Seçime son 5 gün kala tüm ülkenin nabzı siyasi partiler çerçevesinde ve siyaset gündeminde atmaktadır. Bu süre boyunca da siyaset hakkında dair yapılan her yorum ve isim gündeme bomba gibi düşmektedir. Ali Yeşildağ da bu önemli isimlerden biri haline gelmiştir. Özellikle son günlerde kendisi siyaset gündeminin havasını etkileyecek yorumlarda bulunmuştur. Bu nedenle de Youtube’da yayınladığı videolar ile dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri haline gelmiştir. Videolarda adı geçen kişilerden biri de Hasan Dağcı oldu. Peki, Hasan Dağcı kimdir ve nerelidir? Hasan Dağcı’nın ailesi ve hayatı merak edilen konulardan biri haline geldi. İşte, Hasan Dağcı hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar Portakal Haber’de.

Hasan Dağcı Kimdir? Hasan Dağcı Kaç Yaşında, Nereli?

Son 24 saatte en çok konuşulan isimlerden biri haline gelen Hasan Dağcı’nın eski bir gazeteci olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte Refah Partililerin yarı-resmi yayın organı Marmara Gazetesi’nin de eski genel müdürüdür. Hasan Dağcı Bursalıdır.

Ayrıca, Hasan Dağcı 2001 yılında Faruk Çelik tarafından önerilen isimlerden biridir. Bu nedenle de dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın özel kalem müdür yardımcılığına getirilmiştir. Fakat Hasan Dağcı resmi olarak özel kalem müdürü olmadığını her zaman savunmaktadır. Bir diğer yandan ise Dağcı’nın orada görev yaptığı hemen herkes tarafından bilinmektedir.

Hasan Dağcı

Özel yaşamında ise Dağcı, evliliğini sonlandırmıştır. Öyle ki kendisi İDO kantinlerinin de işletmesini almıştır. Ayrıca, Hasan Dağcı’nın hızlı tren işinde bile ortak olduğu iddia edilmektedir. Bununla birlikte Hasan Dağcı’nın Kadıköy’de cami arsasına rezidans yaptığı iddia edilmektedir.

Seçime çok az kala ise Kemal Kılıçdaroğlu’nun iddiasına göre, cami arsası Büyükşehir tarafından plan değişikliği yapılarak rezidansa dönüştürülmüştür. Fakat Hasan Dağcı, 2 bin 500 metrekare altında bulunan yerlerin cami arsası olamayacağını belirtmiştir. Böylece de bu arazinin cami alanı olmaktan çıkarıldığını açıklamıştır.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

7 − one =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.