Globalleşen Markalar ve Avrupa Fırsatları Zirvesi yapıldı

Globalleşen Markalar ve Avrupa Fırsatları Zirvesi yapıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 02.01.2023
102
A+
A-

Avrupa Fırsatları hakkında öğrencilere bilgi verilmek amacıyla İstanbul Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü’nde düzenlenen Globalleşen Markalar ve Avrupa Fırsatları Zirvesi’nde, Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip markaların dünyaya açılış öyküleri, uluslararası arenada global şirket olma kriterlerine uygun bir şekilde markanın sürdürülebilirliğini sağlamak konusunda önemli ipuçları paylaşıldı.

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Erasmus Plus Kulübü ve Genç MÜSİAD iş birliği ile gerçekleşen, globalleşen markaların buluştuğu zirve programı İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Birçok öğrencinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte çekiliş yapılarak gençlere İngilizce dil kursu da hediye edildi.

Türkiye Ulusal Ajans Başkanı İlker Astarcı, THY Kurumsal İnovasyon Müdürü Ahmet Faruk Tuna, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İş Birliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, LC Waikiki E-Ticaret Strateji ve İş Geliştirme Grubu Müdürü Tolga Işıksal, Yıldız Holding Ücretlendirme ve Yetenek Yönetim Direktörü Aziz Revnaki’nin konuk olduğu ve ayrıca Core Strateji Danışmanı Mert Filizoğlu, CORBİZ Şirketi Kurucusu Enes Övünç, Yücel Kültür Vakfı Eğitmeni Yunus Emre Benli, Yuva Derneği Proje Koordinatörü Ece Milli’nin gerçekleştirilen atölyelerde eğitmen olduğu zirve yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Zirve, üst düzey yöneticiler tarafından öğretici bilgilerin aktarıldığı oturumlar sonrası alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen interaktif atölye eğitimleri ile sona erdi.

REKLAM ALANI