Farah Zeynep Abdullah sağlık sorunlarını paylaştı

Farah Zeynep Abdullah sağlık sorunlarını paylaştı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.12.2022
77
A+
A-

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah sosyal hesabından bir takipçisine hastalıklarından dert yandı. Adı son dönemde işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen ile anılan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabında takipçilerinin sorularını cevaplandırdı. Sağlık sorunlarını dile getiren Abdullah, birbiri ardına birçok rahatsızlığını sıraladı.

“BU HAFTA DOKTORA GİTMEM GEREKİYOR”

33 yaşındaki oyuncu, bir takipçisinin “Kronik bir hastalığın var mı?” sorusuna “Boyun fıtığım var. Troidim çalışmıyor, Haşimato hastasıyım. Beynimde lezyon var. Bir de dizim çok kötü. Bu hafta doktora gitmem gerekiyor” cevabını verdi.

Abdullah ile çekildiği kareyi sosyal medya hesabından yayınlayan Evirgen, “Çok eski bir hikaye bu, kimin umrunda” notunu yazdı.

Evirgen’in Reyhan Karaca’nın “Sevdik Sevdalandık” şarkısına gönderme yaparak paylaştığı fotoğraf, sosyal medyada birliktelik iddialarına neden oldu.

HAKKINDA 2 YIL HAPİS İSTEMİ

Abdullah, Batman’ın Beşiri ilçesinde intihar eden İpek Er’e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan’a hakaret etmekle suçlanmıştı. Oyuncu, Uzman Çavuş Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada, para cezasına çarptırılan Ezgi Mola’ya destek olmak için paylaşım yaptığı için hapise cezasıyla karşı karşıya. Abdullah hakkında, Musa Orhan’a ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret’ ettiği gerekçesiyle 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

REKLAM ALANI