Dünya Antalyasporlular Günü coşkuyla kutlandı

Dünya Antalyasporlular Günü coşkuyla kutlandı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 08.07.2023
2
A+
A-

07.07 Dünya Antalyasporlular Günü kutlandı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Antalyaspor Taraftarlar Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen kutlamada coşku seli yaşandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Antalyaspor Taraftarlar Derneği 07.07 Dünya Antalyasporlular Günü’nde unutulmaz bir etkinliğe imza attı. Boğaçayı’nda gerçekleştirilen etkinlikte DJ performansı eşliğinde taraftarlar büyük coşku seli yaşadı. Şarkılar ve marşlar söylenirken, atılan sloganlar ile Antalyaspor sevgisi tüm alanda hissedildi. Taraftarlar, takımlarına bağlılıklarını en güzel şekilde gösterdi.

SAHNEDE SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

DJ performansı esnasında sahnede sürpriz bir evlilik teklifi gerçekleşti. Antalyaspor taraftarı Emre Coşkuner kız arkadaşı Gülsüm Mutlucan’a evlenme teklifi etti. Antalyasporluların ‘Evet de’ tezahüratıyla Gülsüm Mutlucan yüksek bir sesle ‘Evet’ diyerek evlilik teklifini kabul etti.

MEŞALELER YAKILDI

Programın sonunda ise heyecan doruk noktaya ulaştı. Boğaçayı Köprüsü etrafında toplanan Antalyasporlular, ellerinde meşalelerle bir görsel şölen oluşturdu. Meşaleler geceyi kırmızıya boyarken, havai fişek gösterileriyle kutlamalar devam etti. Antalya semalarında patlayan her bir fişek, taraftarların sevincini tüm şehre yaydı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

18 − seventeen =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.