Antalyaspor’da teknik ekip ve futbolcularla toplantı yapıldı

Antalyaspor’da teknik ekip ve futbolcularla toplantı yapıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.03.2023
Düzenleme: 06.07.2023 14:33
95
A+
A-

Antalyaspor A.Ş.’de Aziz Çetin’in başkanlık görevinden ayrılmasının ardından yönetim kurulunca bu göreve Sabri Gülel getirildi. Toplantının ardından görevi devreden Aziz Çetin ile Antalyaspor A.Ş. Başkanı olan Sabri Gülel, Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, teknik ekip ve futbolcular ile bir toplantı yaptı.

ANTALYASPOR A.S.’DE AZIZ CETIN’IN BASKANLIK GOREVINDEN AYRILMASININ ARDINDAN YONETIM KURULUNCA BU GOREVE SABRI GULEL GETIRILDI. SUPER LIG’DE 100 MAC BARAJINI GECEREK 108 MACA ULASAN BUNYAMIN BALCI’YA PLAKET VERILDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Çetin yaptığı konuşmada, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanlığı görevinin devam ettiğini, amatör şubeler için çalışmaya devam edeceğini, futbol branşı için de ilgisinin ve katkısının süreceğini söyledi. Başkanlık koltuğuna oturan Sabri Gülel ise Aziz Çetin’in dernek başkanı olarak yine içlerinde olacağını, Antalyaspor’u hak ettiği yere getirmek için birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

PLAKET VERİLDİ, PERSONELLE TANIŞTI

Toplantı sonunda Futbol Sorumlusu Nuri Şahin’in yanı sıra Antalyaspor forması ile Süper Lig’de 100 maç barajını geçerek 108 maça ulaşan Bünyamin Balcı ile 102 maça ulaşan kaptan Veysel Sarı’ya, ‘Akrep’ temalı plaketleri verildi. Antalyaspor başkanlık koltuğuna oturan Sabri Gülel, daha sonra Antalyaspor A.Ş. personeli ile bir toplantı yaparak çalışma prensiplerini paylaştı. (DHA)

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

4 − 1 =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.