Antalya’da Raketler Yarıştı

Antalya’da Raketler Yarıştı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.12.2022
109
A+
A-

Antalya’da düzenlenen Veteran Masa Tenisi İl Birinciliği turnuvasında sporcular raketlerini yarıştırdı. Turnuva Antalya Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Antalya Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından düzenlenen turnuvada, Türk ve yabancı usta masa tenisçiler yarıştı. Gerçekleşen şampiyona her sene olduğu gibi yine beğeni ve takdir topladı. 2004 yılından beri aralıksız ve yenilgisiz şampiyonluk unvanını koruyan Kürşat Çavuşoğlu bir kez daha şampiyon oldu.

Turnuva 17 masada oynandı, nefes kesen maçlar sonunda dereceye giren sporculara ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

“TMTF’DAN ULUSLAR ARASI TURNUVAYA DESTEK”

17-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Uluslararası Antalya Veteran Masa Tenisi Turnuvası için gerekli hazırlıkların büyük bir titizlik içerisinde sürüyor. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Başkanı Oktay Çimen, Antalya Veteran Masa Tenisi İl Birinciliği turnuvasının yapıldığı salonda, Antalya Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Yönetimi ile bir araya geldi. Çalışmalarla ilgili ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydeden Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Başkanı Oktay Çimen, bu tür organizasyonlarda birlikteliğin ve mutlaka diğer kurum, kuruluşlar ile yerel yönetimlerin  imkanlarından faydalanmasını, organizasyonların sağlam temelli olması ve kalıcılığı bakımından gerekli olduğunu vurguladı.

“19 YILDA 19’UNCU KEZ ÜST ÜSTE ŞAMPİYON”

2004 yılından beri yenilgisiz şampiyonluk unvanını koruyan Kürşat Çavuşoğlu, “Heyecanlı, çekişmeli ve güzel bir turnuva oldu. Bu turnuva 17-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek Uluslararası Antalya Veteran Masa Tenisi Turnuvası için hazırlık niteliğindeydi. 19 yıl aralıksız şampiyonluk unvanını taşımak hiç kolay değil. Dile kolay 19’uncu kez üst üste şampiyon olmak. Yenilgisiz olarak şampiyonluğumu sürdürüyorum, sevinçliyim” dedi.

“DERECEYE GİRENLER MADALYALARINI ALDI”

Tek bayanlarda Dilek Özay, 70 üstü tek erkeklerde Yalçın Can, 60-69 tek erkeklerde Kürşat Çavuşoğlu, 50-59 tek erkeklerde Alexey Komarov, 40-49 tek erkeklerde Hulusi Bağcı, 30-39 tek erkekler Aydın Toson birincilikleri kazandılar.

Haber; Özlem Gültekin

REKLAM ALANI