Antalya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağırlayan sel mağduru Zülfiye Ceylan

Antalya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağırlayan sel mağduru Zülfiye Ceylan
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.01.2023
139
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya’nın Kumluca ilçesinde ziyaret ettiği Zülfiye Ceylan, çok mutlu olduğunu söyledi.

Erdoğan, Kumluca’da vatandaşa hitap ettikten sonra 12 Aralık 2022’de ilçede yaşanan selde zarar gören pide işletmecisi Zülfiye Ceylan’ı ziyaret etti.

Selin yaşandığı dönemde telefonla görüşen ve kendisini evine davet eden Ceylan, bugün Erdoğan’ı önce iş yerinde, sonra evinde ağırladı.

Ziyaret sonrası gazetecilere açıklama yapan Ceylan, “Çok mutlu oldum, çok sevindim, mutluluğumu anlatamam. Böyle bir şey beklemiyordum. Allah razı olsun. Yerde karıncayla beraber olan, gönlü alçak Cumhurbaşkanım.” dedi.

Ziyarette sel döneminde yaşadıklarını anlattığını dile getiren Ceylan, Erdoğan’ın da dertlerine derman olduğunu, taleplerini dinlediğini belirtti.

Devletin kendilerine sağladığı imkanları Erdoğan’a aktardığını söyleyen Ceylan, “Cumhurbaşkanı’mı çok sevinçle ve mutlulukla uğurladım. Pide yedirdim, sarma, portakal, mandalina, nar ikram ettim. Memnun ayrıldı buradan. ‘Uğurlar olsun’ dedik, gitti.” diye konuştu.

Ceylan’ın, evinin balkonuna Erdoğan’ın fotoğrafı ile Türk bayrağı astığı görüldü.

REKLAM ALANI