AKP AYDIN MİLLETVEKİLİ ESKİ TÜRKİYE GÜZELİ SEDA SARIBAŞ İLE BAKAN VEDAT BİLGİN TBMM’DE KAYDINI YAPTIRDI

AKP Aydın Milletvekili Seda Sarıbaş ile Ankara Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, TBMM’de kaydını yaptırdı. Sarıbaş, “Allah nasip ederse, bize düşen görev ne ise canla başla çalışacağız. Heyecan olmazsa olmazlarımızdan. Heyecanımız dorukta” dedi.

AKP AYDIN MİLLETVEKİLİ ESKİ TÜRKİYE GÜZELİ SEDA SARIBAŞ İLE BAKAN VEDAT BİLGİN TBMM’DE KAYDINI YAPTIRDI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.06.2023
Düzenleme: 06.07.2023 17:16
19
A+
A-

AKP Aydın Milletvekili eski Türkiye güzeli Seda Sarıbaş ile Ankara Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, TBMM’de kaydını yaptırdı. Sarıbaş, “Allah nasip ederse, bize düşen görev ne ise canla başla çalışacağız. Heyecan olmazsa olmazlarımızdan. Heyecanımız dorukta” dedi.

TBMM’de yeni dönem milletvekillerinin kayıt işlemleri sürüyor. Şeref Holü’nde kurulan masalarda milletvekilleri banka hesabı, halkla ilişkiler, parmak izi, mazbata gibi işlemlerini yaptırıyor.

AKP’den Aydın Milletvekili seçilen 2006 Türkiye Güzeli Seda Sarıbaş da bugün Meclis’e gelerek kaydını yaptırdı. Sarıbaş, “28’inci Dönem Aydın Milletvekili olarak Meclis çatısı altında memleketimizi, ülkemizi temsil etme fırsatımız oldu. Onurluyuz, gururluyuz. En önemlisi heyecanlıyız. Allah nasip ederse, bize düşen görev ne ise canla başla çalışacağız. Heyecan olmazsa olmazlarımızdan. Heyecanımız dorukta” değerlendirmesini yaptı.

AKP’den Ankara Milletvekili olarak seçilen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin de bugün Meclis’e gelerek kayıt işlemlerini tamamladı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

two × five =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.